Робоча зустріч по обговоренню результатів PMCI Кам'яномостівської ОТГ

Дата: 04.06.2020 08:48

3 червня 2020 року відбувся вебінар-нарада Робочої групи з проведення Оцінки спроможності місцевої влади Кам?яномостівської ОТГ та Наталією Сафроновою програмного спеціаліста Програми DOBRE по обговоренню результатів РМСІ (Індексу спроможності місцевої влади щодо залучення громадян), поточного стану ОТГ, аналізу балів, необхідних додатків та наявних можливостей щодо поліпшення балів.

В ході наради Наталією Сафроновою та Робочою групою було обговорено оцінки по кожному показнику: лідерство та управління, управління фінансами та бюджетування, надання послуг та участь громадськості. Були виявлені можливості та надано рекомендації щодо покращення досягнутих результатів. Учасники робочої групи проаналізували всі категорії компетенцій та визначили шляхи покращення  результатів.