«CКРИНЬКА ЗДОРОВ’Я» із захисними засобами вже доставлена до  Кам'яномостівської громади

Дата: 10.06.2020 16:12

«CКРИНЬКА ЗДОРОВ’Я» із захисними засобами вже доставлена до Кам'яномостівської громади.

Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за підтримки ЄС та його держав-членів Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та Естонії співпрацює із Міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна» для надання допомоги ОТГ у боротьбі проти коронавірусу COVID-19.

Програма закупила та вже почала доставляти захисні набори у більше ніж 900 сільські об'єднані громади та ОТГ малих міст з метою підтримки працівників охорони здоров’я , населення громад у цей складний час.

09 червня, свою «скриньку здоров'я», що містить медичні маски, засоби для дезінфекції рук та поверхонь, захисні халати, безконтактний термометр, захисні окуляри та респіратори отримала Кам'яномостівська об'єднана територіальна громада.

Ми щиро вдячні Програмі «U-LEAD з Європою» та Міжнародному благодійному фонду «Карітас Україна» за підтримку нашої громади, а дану допомогу буде використано за призначенням.