Освітлення вулиць Кам’яномостіської об’єднаної громади  - важлива складова безпечного та комфортного перебування людини в темні години доби. А  для  нас,  сільського населення,  питання освітлених вулиць та подвір’їв особливо актуальне, адже це запорука зниження криміногенної ситуації, і безпека водіїв та пішоходів, а також елемент привабливості території.

В Кам’яномостівській громаді дбають про безпеку та комфортне пересування населення в нічний час.

На даний час завершена реалізація спільного з Програмою DOBRE  проекту «Вуличне освітлення» по встановленню зовнішнього вуличного освітлення в селах Катеринка, Кримка, Кам’яний Міст та в селищі Кам’яний Міст.  По 10-ти трансформаторних підстанціях, які охоплюють 47 вулиць та провулків  наших сіл, було встановлено 264 сучасних світильника, які споживають мінімальну кількість електроенергії і забезпечують хорошу видимість в темний час доби, 10 лічильників  та 10 щитових ящиків для обліку, а загальна протяжність нової мережі становить 21,2 км.

«На сьогоднішній день роботи з освітлення наших вулиць не припиняються.  До кінця року роботи будуть продовжуватися, щоб досягти   100%  покриття вуличним освітленням усіх вулиць Кам’яномостівської громади» - зазначає голова Кам’яномостівської  ОТГ Олександр Ляхов.

Реалізації даного проекту передувала об`ємна та змістовна робота – це опитування населення громади, обговорення перспективного плану розвитку з громадськістю, діяльність робочої групи.  В результаті були обрані пріоритетні послуги , що потребують вдосконалення в селах громади. На першому місці, по важливості, була обрана послуга вуличне освітлення.  Робочою групою у складі сільського голови,  старост, представників  громадськості, виконкому, депутатів  та експертів програми DOBRE  був розроблений План удосконалення послуги вуличне освітлення.

Даним документом було передбачено ряд заходів, спрямованих на досягнення ключової мети – забезпечити 100% покриття громади мережею вуличного освітлення.

В рамках реалізації проекту «Вуличне освітлення» Програмою DOBRE було закуплено та передано обладнання (кабеля, світильники, кронштейни, лічильники та інші необхідні комплектуючі) Кам’яномостівській ОТГ.

За кошти місцевого бюджету виготовлено проектну документацію, здійснено приєднання до мережі зовнішнього освітлення, закуплено необхідні матеріали  та проведено монтажні роботи.

До складної та об’ємної роботи включилися сільський  голова Олександр Ляхов, відділ економічного розвитку та інвестицій, колектив сільської ради, підрядні організації ФОП «Маняк А.В.», ПП «Сімдесят сім».

«Ми, жителі вулиці Горького селища Кам’яний Міст  , щиро дякуємо за турботу про нашу вулицю, а саме за ліхтарі, які були для нас чудовим подарунком.  У нас проживає чимало людей і всі вони дуже задоволені, що селище оживає. Адже, якщо є світло, є й життя! » - з вдячністю говорить Безалтишна Ірина.

Хочемо подякувати  небайдужим жителям нашої громади Сівкову Олександру,  Качан Віктору та Олександру, Закшевському Андрію,  Соколовському Сергію , Шубі Віталію, Коржовим  Анатолію та Павлу,  які активно долучилися до процесу реалізації проекту. Ми вдячні за надання допомоги і керівникам фермерських господарств Королю Сергію Миколайовичу та Максименко Максиму Віталійовичу.

Кам’яномостівська громада та сільський голова щиро дякує Програмі Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)   за підтримку та допомогу в реалізації цього проекту та сподіваємося на подальшу ефективну та плідну співпрацю.

При виникненні питань щодо освітлення вулиць населених пунктів громади та надання пропозицій звертайтесь за телефоном:  0675187089 та безпосередньо до Кам’яномостівської сільської ради за адресою: селище Кам’яний Міст, вул. Заводська 1