Робота закладів дошкільної освіти в період карантину

Первомайським міжрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби  в Миколаївські області прийнято участь в комісійних перевірках закладів дошкільної освіти Кам’яномостівської сільської ради організованих відповідно до розпорядження Первомайської районної державної адміністрації від 01.06.2020р. № 107-р «Про відновлення діяльності закладів дошкільної освіти в Первомайському районі щодо виходу з карантину, спричиненого епідемією COVID-19».

До комісійних перевірок були залучені  фахівці Держпродспоживслужби, представники Первомайської райдержадміністрації та представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради.

Перевірки проводились в трьох дитячих навчальних закладах Кам’яномостівської сільської ради з метою відновлення роботи закладів по питанням дотримання карантинних обмежень передбачених вимогами Постанови Головного Державного санітарного лікаря України « Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 21.05.2020 № 25 під час виховання та перебування дітей в закладах.

В цілому заклади підготовлені до відновлення роботи, умови для дотримання рекомендацій Головного Державного санітарного лікаря України  створено, а саме: заклади забезпечені безконтактними та контактними  термометрами для здійснення початкового та поточного температурного скринінгу вихованців та працівників; створені відповідні журнали для фіксації результатів температурного скринінгу; заклади забезпечені спиртовмісними антисептиками для обробки рук; створено запаси дезінфікуючих засобів; з групових осередків прибрано килими з довгим ворсом, м’які та м’яконабивні іграшки; переформатовано розміщення меблів в кімнатах для занять таким  чином, щоб забезпечити максимально можливе дистанціювання; розроблено адаптивні графіки прогулянок; в закладах створено не менше як п’ятиденний запас засобів індивідуального захисту для працівників.

Заклади дошкільний освіти Кам’яномостівської сільської ради можуть відновити свою діяльність за умови  дотримання протиепідемічних заходів відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 №234 « Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року №298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря від 21.05.2020 №25.

Первомайське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області попереджає про необхідність дотримання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, що є запорукою Вашого здоров’я.

Начальник Первомайського

Міжрайонного управління                                   Олександр ГЛУХИЙ