Моніторинг діяльності депутатів Кам’яномостівської сільської ради за 2019 рік

Моніторинг діяльності депутатів

Кам’яномостівської сільської ради

за 2019 рік

В рамках співпраці з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), регіональним партнером якої є Благодійний Фонд ЛАСКА, Молодіжна громадська рада «Кодимська молодь» Кам’яномостівської ОТГ провела моніторинг діяльності депутатів сільської ради в 2019 році за 3-ма критеріями: відвідування депутатами сесій місцевої ради, особистий прийом громадян та звіт за рік перед виборцями.

Інформацію отримано у відповідь на запит на публічну інформацію та взято з відкритих джерел.

Результати даного моніторингу було презентовано депутатам Камяномостівської сільської ради на пленарному засіданні сесії 24.06.2020.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” зазначає, що депутати місцевої ради повинні відвідувати сесії, проводити прийоми громадян, звітуватися перед виборцями та працювати в постійних депутатських комісіях ради.

Скачати  та детально  ознайомитися з документом можна тут:

Моніторинг діяльності депутатів Кам’яномостівської сільської ради за 2019 рік