Шановні жителі Кам'яномостівської громади!

Вкотре звертаюся до всіх мешканців з проханням виконувати всі поради Міністерства охорони здоров'я на період карантину!!! Не втрачайте пильність та не ставтеся легковажно до найбільшої небезпеки сьогодення, яку несе для нас і наших близьких коронавірусна інфекція.

- дотримуйтесь в громадських місцях фізичного дистанціювання між людьми не менше ніж 1,5 метра та використовуйте захисну маску;

- дотримуйтесь заходів особистої гігієни;

- подбайте про близьких та рідних людей літнього віку;

- ті, хто повертається додому з-за кордону, перебувайте на самоізоляції вдома протягом 14 днів та повідомте про прибуття свого сімейного лікаря.

Будьте відповідальними!

Запасіться терпінням: криза мине і життя неодмінно завирує у звичному темпі. Але йому, життю, саме ми даємо шанс сьогодні!

Здоров’я усім нам!

Голова Кам'яномостівської сільської ради О. Ляхов