29-го серпня відзначається День памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

З метою вшанування пам’яті захистників України 28 серпня в Кам’яномостівській громаді,   в селі Кам’яний Міст відбулися  пам’ятні заходи.

Віддати належне загиблим воїнам на мітинг-реквієм прийшли учасники АТО, рідні Героїв,  представники влади  , педагоги, молодь  та    небайдужі жителі громади.

Звертаючись до всіх присутніх, голова Кам’яномостівської  сільської ради Олександр Ляхов, зазначив, що відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками за те, що вони виростили мужніх і сміливих патріотів. І схиляємося перед дітьми, які втратили батьків.

    Присутні вшанували память хвилиною мовчання всіх захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України .  Поклали квіти до могили та схилили голови в знак скорботи за загиблим учасником АТО,   нашим земляком Олександром Соловйовим. Народився  Олександр 24 січня  1996  року в селі Кам’яний Міст Первомайського району. Проходив військову службу в 1-му гаубичному самохідно-артилерійському дивізіоні , був механіком-водієм. Загинув  у  квітні 2017 року  біля населеного пункту Роздолівка,  Донецької області під час перебування в зоні проведення антитерористичної операції. Похований в селі Кам’яний Міст. На його честь на фасаді Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІ ступенів , в якій він навчався,  встановлено меморіальну дошку .

     В знак пам’яті усіх Героїв України відбувся турнір з міні-футболу. Змагання пройшли у напруженій боротьбі. За підсумками турніру місця розподілилися наступним чином: Кам'яномостівська ЗОШ І-ІІ ст. – почесне І місце, Кам'яномостівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, Кримківська ЗОШ І- ІІІ ст.- грамота за ІІІ місце. Усі учасники турніру були відзначені винагородамикубком та грамотами.

     Ми завжди будемо пам’ятати , що Герої України не вмирають! Вони живуть у наших серцях, у наших душах, у нашій памяті!  Нехай прекрасні, світлі та незламні квіти соняшника, нагадують нам про героїзм наших оборонців.