Опитування жителів Кам'яномостівської ОТГ щодо якості послуги «Вуличне освітлення»

Дата: 14.09.2020 13:35

На даний час завершена реалізація спільного з Програмою DOBRE  проекту «Вуличне освітлення» по встановленню зовнішнього вуличного освітлення в селах Катеринка, Кримка, Кам’яний Міст та в селищі Кам’яний Міст. По 10-ти трансформаторних підстанціях, які охоплюють 47 вулиць та провулків  наших сіл.

Оцінка якості послуги жителями громади є важливим показником успішності її удосконалення, тому

В період з 21 вересня по 07 жовтня 2020р. представники Кам'яномостівської сільської ради будуть проводити опитування мешканців та мешканок громади, щодо якості надання послуги з вуличного освітлення на території Кам'яномостівської ОТГ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

- опитування є анонімним

- для участі в опитуванні вам НЕ ПОТРІБНО пред’являти будь-які документи.

- інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера.

Анкета заповнюється з ваших слів ВИКЛЮЧНО В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ (відповіді вносяться в планшет).

Думка кожного мешканця та мешканки громади надважлива!

P.s. «На сьогоднішній день роботи з освітлення наших вулиць не припиняються. До кінця року роботи будуть продовжуватися, щоб досягти 100% покриття вуличним освітленням усіх вулиць Кам'яномостівської громади».