З метою дотримання принципу публічності та прозорості під час бюджетного процесу, шляхом інформування громадськості з питань бюджетної політики, складання, розгляду та затвердження місцевого бюджету Кам'яномостівської сільської ради, звертаємось до мешканців Кам'яномостівської ОТГ долучатись до процесу складання проекту місцевого бюджету на 2021 рік.

В період з 21 вересня по 07 жовтня 2020р. буде проводитись збір пропозицій до проекту бюджету на 2021 рік, шляхом опитування.

Також ваші пропозиції можете надсилати на електрону пошту: lyahov.rada2018@gmail.com

або письмово надавати до сільської ради за адресою селище Кам’яний Міст, вул.Заводська, 1

Ваші пропозиції обов’язково будуть розглянуті та опрацьовані щодо можливості їх врахування під час формування проекту бюджету на 2021 рік.

З повагою,

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

Кам'яномостівської сільської ради