Робоча зустріч по обговоренню результатів PMCI 2020 Кам'яномостівської ОТГ та особливостей складання Дорожньої карти на 2021 рік

Дата: 17.09.2020 17:17

17 вересня 2020 року пройшла вебінар-нарада «Результати РМСІ 2020 (Індексу спроможності місцевої влади щодо залучення громадян)», яку провела програмний спеціаліст Програми #DOBRE Наталія Сафронова. Робочій групі з проведення Оцінки спроможності місцевої влади Кам'яномостівської ОТГ були презентовані поточні результати оцінювання 2020 року та відображена динаміка зростання показників за період 2017 - 2020 років.

Оцінювання проводилося за 4 компетенціями:

Лідерство та управління;

Управління фінансами та бюджетом;

Надання послуг;

Участь громадськості.

В ході наради були проаналізовані оцінки (бали) по кожному з показників, виявлені можливості та надано рекомендації щодо покращення досягнутих результатів. Тому наступним кроком стало розроблення Дорожньої карти на 2021 рік.

Наступний етап (моніторинг) оцінки Індексу спроможності міської ради відбудеться в січні 2021 року.