МІСЦЕВІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Миколаївська обл., Первомайський р-н, с-ще Кам’яний  Міст

вул. Заводська,1 , 55232, тел. (05161) 62-342

29 жовтня 2020 року

Оприлюднення результатів місцевих  виборів сільського голови  та депутатів Кам’яномостівської сільської ради.

Сільським головою Кам`яномостівської сільської ради обрано:

ЛЯХОВА ОЛЕКСАНДРА ТИМОФІЙОВИЧА – самовисування.  На підтримку якого віддано 1771 голос,  що складає 68% від проголосованих виборців.

Депутатами Кам`яномостівської сільської ради обрано

Селище: Кам`яний Міст( 3 мандата)

Округ № 1- депутатами обрано

Про виборчій дільниці № 480587

КОЗИЦЬКУ ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ - самовисування.

На її підтримку віддано 144 гол,  що складає 35,3% від проголосованих виборців.

ПОХИЛЬЧЕНКО ВАЛЕНТИНУ АНАТОЛІЇВНУ  - самовисування.  На її підтримку віддано 88 гол, що складає 21,6% від проголосованих виборців.

ДВОРНІК ВІРУ ГЕОРГІЇВНУ – самовисування. На її підтримку віддано 85 гол, що складає 20,8 % від проголосованих виборців.

Село: Кам`яний Міст( 3 мандата)

Округ № 2- депутатами обрано

Про виборчій дільниці № 480599

ГАБОВА ДМИТРА СЕРГІЙОВИЧА  - самовисування.  На його підтримку віддано 60 гол, що складає 20.5 % від проголосованих виборців.

КОВАЛЬОВА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА  – ВО « Батьківщина».

На його підтримку віддано 51 гол,  що складає 17.5%

від проголосованих виборців.

АРТЕМЕНКО СВІТЛАНУ АНАТОЛІЇВНУ– ВО « Батьківщина».

На її підтримку  віддано 38 гол,  що складає 13% від проголосованих виборців.

Село: Кримка( 3 мандата)

Округ № 3- депутатами обрано

По виборчій дільниці № 480560

КРЕМПОВСЬКОГО В’ЯЧЕСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Партія « Слуга народу». На його підтримку віддано 108 гол,  що складає 35,3% від проголосованих виборців.

КОШЕЛЄВУ НАТАЛІЮ МИКОЛАЇВНУ  -   Партія « За майбутнє». На її підтримку віддоно74 гол,  що складає 25.4% від проголосованих виборців.

ПТАШИНСЬКУ НАТАЛІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ  – Партія « Слуга народу». На її підтримку віддано 72 гол,  що складає 16.9% від проголосованих виборців.

Село: Катеринка ( 2 мандата)

Округ № 4 депутатами обрано

По виборчій дільниці № 480588

БАБИЧ НАДІЮ ТИМОФІЇВНУ – самовисування. На її підтримку віддано 194 гол,  що складає 70.8% від проголосованих виборців.

ГРИЩЕНКО ОЛЕКСАНДРА СЕРГІЙОВИЧА -

Миколаївська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність». На його підтримку віддано 42 гол,  що складає 15.3% від проголосованих виборців.

Село: Кумарі( 3 мандата)

Округ № 5 депутатами обрано

По виборчій дільниці № 480561

КУЛАЧИНСЬКУ ТЕТЯНУ ВЯЧЕСЛАВІВНУ-

Самовисування. На її підтримку віддано 139 гол,  що складає 53% від проголосованих виборців.

СОЛТАНОВСЬКУ ОЛЬГУ ВІКТОРІВНУ -

Самовисування. На її підтримку віддано 48 гол,  що складає 18.3% від проголосованих виборців.

РУДЕНКО ЛЕОНІДА МИХАЙЛОВИЧА -

Самовисування. На його підтримку віддано 43 гол,  що складає 18.3% від проголосованих виборців.

Село: Полтавка , Зелені Кошари , Старі Кошари

Округ № 6 депутатами  обрано

По виборчих дільницях № 480572, 480573, 480581

РАТКОВСЬКОГО ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРОВИЧА - Миколаївська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина». На його  підтримку віддано 80 гол,  що складає  18.5% від проголосованих виборців.

БАЧИНСЬКОГО АНДРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА -  Самовисування.  На його підтримку віддано 74 гол,  що складає 17.2% від проголосованих виборців.

РУДКОВСЬКУ ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ – Самовисування.

На його  підтримку віддано 56 гол,  що складає 13.1% від проголосованих виборців.

Село: Степківка ( 3 мандата)

Округ № 7 депутатами  обрано

По виборчій дільниці № 480579

ГРАБЧУК АНТОНІНУ АНАТОЛІЇВНУ – Самовисування. На її підтримку віддано 93 гол,  що складає  37.2% від проголосованих виборців.

ДІДУХ ІГОРЯ ВАЛЕНТИНОВИЧА – Самовисування. На його  підтримку віддано 43 гол,  що складає  17.2% від проголосованих виборців.

ПРИХОДЬКО ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА – Самовисування. На його підтримку віддано 56 гол,  що складає 22.4% від проголосованих виборців

Село: Зоряне ( 2 мандата)

Округ № 8 депутатами  обрано

По виборчій дільниці № 480580

САВЧЕНКО ІГОРЯ МИХАЙЛОВИЧ - Миколаївська обласна організація політичної партії «Слуга народу» . На його підтримку віддано 111 гол,  що складає 42.2% від проголосованих виборців.

СТЕБЛИНА АНДРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА  - Миколаївська обласна організація політичної партії «Слуга народу». На його підтримку віддано 81 гол,  що складає 30.8% від проголосованих виборців.

Голова сільської територіальної виборчої комісії                  І. Й. Боринець

Секретар сільської територіальної виборчої комісії                 С.В. Грищенко