Фото без опису  

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 12.01.2021 № 11.1.3-26/408 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.5963-fup3» стосовно виявлення Salmonella (presence/25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371).

Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою, із Республіки Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку до ТОВ «Агропобутсервіс».

До відома:

Сальмонельóз (лат. salmonellosis)- інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Із 2 000 різновидів у нашій країні тільки 500 видів провокують кишкові захворювання у людини. Це зооноз (інфекційне захворювання тварин, птахів та людей) із фекально-оральним механізмом передачі, характеризується переважним ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму, а іноді й сепсису, можуть бути летальні випадки.                                                    

Симптоми сальмонельозу: підвищення температури тіла, головний біль, слабкість, нездужання, біль у животі, нудота, блювання, діарея. Великий відсоток випадків зараження людей відбувається через продукти харчування – яйця, м’ясо птахів, тварин, риби, а також готові продукти, що не підлягають термічній обробці – салати, фрукти, кондитерська продукція.

Первомайське міжрайонне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Миколаївській області звертається до операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів  інформувати про  виявлену продукцію даного виробника.

 

     Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції польського виробництва, повідомляйте Первомайське міжрайонне управління за тел. (05161) 7 – 53 – 58.