Навчання працівників ЦНАП

Дата: 17.07.2020 10:15

Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми U-Lead з Європою триває!????

Кам’яномостівська громада в 2019 році стала переможницею третього раунду даного напрямку.

Основним ресурсом центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) є належно підготовлений персонал. Тому згідно з технічним завданням, що укладено між Кам’яномостівською громадою і Програмою, проектом розроблена тренінгова програма. Всього буде проведено 5 модулів навчання.

14 та 15 липня в залі засідань Кам’яномостівської сільської ради пройшли навчання по перших 3-х модулях представники влади, сільський голова, персонал ЦНАПу та громадські активісти.

?1-й модуль навчання стосувався ролі органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізації власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг.

?2-й і 3-й модулі були присвячені суті роботи ЦНАПу, організації його діяльності, порядку надання адміністративних послуг.

Дякуємо тренерці Людмилі Мураховській за змістовне та цікаве подання навчального матеріалу.