Оголошується двомісячник по благоустрою

Дата: 24.03.2021 09:25

ЗРОБИМО НАШУ ГРОМАДУ ЧИСТОЮ РАЗОМ!

Відповідно до розпорядження управління житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації №146 від 19.03.2021, з метою покращення стану довкілля, озеленення та благоустрою населених пунктів Кам’яномостівської територіальної громади з 1 КВІТНЯ по 31 ТРАВНЯ 2021 року оголошується проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» та ДНЯ БЛАГОУСТРОЮ населених пунктів громади.

Давайте будемо користуватися кожним весняним погожим днем, щоб зробити щось корисне як для себе, своїх дітей, рідних та друзів, так і для порядку на території нашої громади:

- прибравши під’їзд і двір від сміття, надану в користування земельну ділянку, прилеглу до будинку, магазину, частину вулиці;

- відновивши газони, посадивши кущ, дерево, квіти, навівши лад на дитячих майданчиках, впорядкувавши могили рідних та близьких;

- привівши до належного естетичного та санітарного стану парки, сквери, меморіальні комплекси, пам’ятні знаки , території установ та підприємств.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

Давайте ж разом будемо піклуватися про нашу громаду!

Одночасно наголошуємо Вам на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території нашої громади.