Боротьба з амброзією

Дата: 09.08.2021 13:43

Для забезпечення належного санітарного стану громади, збереження здоров’я мешканців інформуємо про необхідність боротьби з карантинними рослинами та бур’янами.

Знищувати карантинні рослини можна різними способами: скошування, виривання, виполювання поблизу своїх садиб, офісів та прилеглих територій.

Амброзія полинолиста - однорічна, рослина, за зовнішнім виглядом подібна до коноплі, а розміром і формою листків нагадує полин гіркий. Розмножується виключно насінням, утворюючи на одній рослині від 80 до 20000 насінин, які зберігають здатність до проростання від 10 до 40 років. Відзначається великою біологічною активністю та здатна пригнічувати та витісняти не тільки культурні, а і дикорослі рослини.

Шановні мешканці, керівники підприємств, установ та організацій! Просимо Вас з великою відповідальністю поставитись до проблеми поширення карантинних рослин  у нашому місті, адже саме завдяки своєчасному виявленню та знешкодженню цих рослин зможемо перешкодити їх розповсюдженню.