ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДОЙМАХ ПІД ЧАС ВОДОХРЕЩА

Дата: 13.01.2022 13:01

В Україні 19 січня відзначається православне свято Водохреща. Крім освячення води у релігійних установах, люди прямують до водойм, щоб дотриматися поширеної народної традиції – скупатися у крижаній воді. Для того, щоб не сталося трагедії, рятувальники попереджають, що категорично заборонено занурюватися у воду в необладнаних для цього місцях, без присутності представників Служби порятунку і медичних працівників. Купання дітей має обов’язково відбуватися лише під наглядом батьків чи дорослих. У жодному разі не можна пірнати у воду, заходити в ополонку необхідно повільно й обережно, а перебувати в ополонці можна не більше 10 секунд – трьох занурень цілком достатньо. Після купання потрібно зігрітися – розтерти тіло рушником, швидко перевдягнутися в суху білизну і випити гарячого чаю.

Купання в крижаній воді під впливом алкоголю категорично заборонено.

Закликаємо Вас відповідально ставитися до життя власного та своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах під час Водохреща. У разі небезпеки телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»