16 лютого ДЕНЬ ЄДНАННЯ!

Це свято відзначається в Україні вперше згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства». Указ було видано з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Кам’яномостівська територіальна  громада долучилася  до участі у  загальнодержавних заходах з нагоди Дня єднання.

На території населених пунктів громади  піднято Державний Прапор України, у виконанні працівників установ, організацій та закладів сільської ради звучав Державний Гімн України, у закладах культури та освіти відбулися тематичні заходи.

Єднаймося! В єдності наша сила і непереможність!

Сьогодні, як ніколи, для України важлива єдність!

З Днем єднання, Україно!