15 лютого, в День  вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33 річниці виведення військ з Афганістану,  у Кам’яномостівській  територіальній громаді  традиційно віддали  дань мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку воїнів-інтернаціоналістів, хто боронив мир та спокій у «гарячих точках» світу.

3 сіл нашої  Кам’яномостівської громади виконували інтернаціональний обов’язок  37 воїнів-афганців,  воїнів-інтернаціоналістів. Нажаль семеро з них не дожили до сьогоднішніх днів.  Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного з них. Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за їх подвиг та витримку!

Під час урочистостей,  які проходили в Катеринківському сільському клубі,    лунали слова вдячності учасникам тих далеких подій .

Зі словами подяки до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Кам'яномостівської сільської ради Олександр Ляхов  : «Дякую вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм. Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я».

Відео-презентація  про Афганську війну та  воїнів-інтернаціоналістів Кам’яномостівської громади занурила всіх присутніх в тяжкі спогади про ту "чужу війну".

Вшанували хвилиною мовчання, пам'ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав і тих,  хто недожив до сьогодішніх днів.

 Представники влади спільно з воїнами-інтернаціоналістами  в знак поваги та вічної пам’яті поклали квіти до меморіальної  дошки  першому  Герою Радянського Союзу,  воїну – інтернаціоналісту  Первомайщини, нашому земляку  Абрамовичу Абраму Григоровичу.

    Після усіх урочистостей  наші герої мали змогу поспілкуватися у тісному крузі.  В дружній атмосфері згадували молодість, ділилися планами на майбутнє.

Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився і доклав максимум зусиль для проведення різнопланового, цікавого, сповненого враженнями та емоціями  заходу.