УСІ РАЗОМ МИ РОБИМО ДОБРУ СПРАВУ

На передодні ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ, за активного сприяння сільського голови Олександра Ляхова, в селі Кримка кипіла робота по встановленню   сучасних,  спортивних, вуличних  тренажерів.

Встановлено спортивний комплекс (варкаут), тренажери для тренування м’язів пресу, рук, ніг і спини, якими можуть вільно користуватися всі охочі.

Ми щиро вдячні за підтримку та надання можливості в реалізації   даного проєкту,  голові Миколаївської ОДА Віталію Кіму, голові Миколаївської обласної ради Ганні Замазєєвій, народному депутату Максиму Дирдіну  та депутатам обласної ради Ігорю Савченку, Віталію Порхуну.

Висловлюємо щирі слова подяки небайдужим жителям села Кримка,  хто долучився   до цієї доброї справи та плідно попрацював не зважаючи на вихідні дні та дощову погоду.

Олександр Ляхов вдячний всім за розуміння, підтримку, плідну роботу на благо розвитку Кам’яномостівської  громади.

ПОКИ НАШІ ВОЇНИ БОРОНЯТЬ КРАЇНУ І ВИБИВАЮТЬ ВОРОГА З НАШИХ ЗЕМЕЛЬ, МИ ТУТ У ТИЛУ ПРАЦЮЄМО ЗАРАДИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ.

МИ ВІРИМО В УКРАЇНУ І ПИШАЄМОСЯ ЇЇ ЗАХИСНИКАМИ!