НАВІТЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

Питання якісної освіти у Кам’яномостівській  громаді є одним із ключових пріоритетів для влади. Тому, вирішенню будь-яких освітянських питань передують обговорення, засідання, наради.

З метою подальшої реалізації заходів злагоджених дій і успішних результатів ,  10 червня  відбулась виїзна нарада  керівників закладів освіти Кам’яномостівської сільської ради. 

Нарада проводилась за ініціативи сільського голови Олександра Ляхова.  В ній взяли участь  в.о. начальника відділу освіти,  культури, молоді та спорту Світлана Ярошенко,  старости старостинських округів,  керівники закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти громади.

У ході поїздки її учасники оглянули майже всі заклади освіти Кам’яномостівської сільської ради, яких в громаді налічується 15.

Кожен керівник презентував  свій заклад.  Розповідали  присутнім про історію закладу, її сьогодення, поточні проблеми і досягнення, показували колегам господарство, благоустрій території.

У підсумку наради керівники закладів освіти мали змогу поспілкуватися з головою Кам’яномостівської територіальної громади  Олександром Ляховим та отримати відповіді на нагальні запитання сьогодення –  оптимізація мережі,   створення належних умов для навчання  дітей,  благоустрій територій. 

 Сільський голова подякував всім керівникам за гарну роботу та зауважив  - «Тільки там, де є співпраця, де є розуміння і підтримка як з боку сільської влади, так і з боку громади, місцевих підприємств, там є результати!»