У третю неділю червня усі медичні працівники – лікарі, медичні сестри, фельдшери, санітари, лаборанти відзначають своє професійне свято – День медичного працівника.

 Із цієї нагоди 16 червня в залі засідань Кам’яномостівської сільської ради  пройшли урочистості.

Вітаючи медичних працівників, сільський голова Олександр Ляхов  висловив їм теплі слова вдячності за нелегке служіння громаді й побажав всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя.

У своєму привітальному слові директор КП "ПРЦПМСД" Кам'яномостівської сільської ради Тетяна Примак  зазначила,  що в руках медиків — здоров’я  українців та наше майбутнє. Побажала усім міцного здоров’я, спокою й достатку, успіхів та подальших професійних здобутків.

Тож за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я громади та з нагоди професійного свята Дня медичного працівника медичні працівники  отримали грамоти.

На превеликий жаль, наразі наша країна перебуває у стані війни,   розв’язаної росією проти України, і сьогодні, як ніколи, ми розуміємо неоціненну роль медицини та медичного персоналу у збереженні людського життя та здоров’я. Саме медичні працівники стають справжніми янголами-охоронцями для наших військових на полі бою і ризикують своїм життям заради  спасіння поранених.

Шановні медичні працівники! У переддень свята від усіх жителів Кам’яномостівської громади прийміть вітання і побажання здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку і тепла, успіхів і наснаги, впевненості у завтрашньому дні, шани і вдячності від людей!