ЗАПРОШУЄМО

на  засідання виконавчого комітету  Кам’яномостівської  сільської ради, яке  відбудеться   28  червня   2022 року  у приміщенні сільської ради.

Початок о 10.00  годині.

Порядок   денний:

1. Про  внесення змін до складу  виконавчого комітету  Кам’яномостівської сільської ради
  2. Про перейменування закладів загальної середньої освіти Кам’яномостівської сільської ради та затвердження їх статутів в новій редакції.
  3. Про попередній розгляд проекту рішення сільської ради, щодо плану модернізації мережі закладів освіти Кам’яномостівської сільської ради  на 2022- 2026 роки».
  4. Про надання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб.
  5. Про заходи щодо запобігання  виникненню пожеж в побуті, лісосмугах та сільськогосподарських угіддях  протягом  пожежне-безпечного  періоду.

На пленарне засідання  запрошуються депутати сільської ради, керівники  структурних підрозділів Кам’яномостівської сільської ради. Одночасно наголошуємо  про необхідність дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.