23 серпня в Кам’яномостівській громаді  відзначили День Державного Прапора та 31-у річницю Незалежності України.

Під звучання Державного гімну України над приміщеннями сільської ради,  закладів освіти   урочисто здійнявся й яскраво замайорів Державний прапор, наповнивши гордістю серця усіх присутніх .

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули у наслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятників загиблим односельчанам.

З вітальними словами з нагоди свята до присутніх звернувся голова Кам’яномостівської сільської ради  Олександр Ляхов: «Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності! Ми віримо в збройні сили України!

Ми віримо в нашу  Перемогу!»