Традиційно на передодні нового навчального року,  для педагогічної спільности освітніх закладів  Кам’яномостівської територіальної громади відбулася серпнева конференція.

 На засідання  був запрошений  сільський голова  Олександр Ляхов,  який привітав дружню освітянську родину:  «Бажаю вам миру, злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці! Зичу, щоб кожен ваш день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи. Нехай 2022/2023 навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, особистих звершень освітян, а життя виставляє лише гарні оцінки!». Олександр Тимофійович  представив всім присутнім  нового начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Кам’яномостівської сільської ради  – Кузьменко Яну Олександрівну, яка також привітала працівників освіти, ознайомила з планом роботи відділу  та  зазначила про важливість реалізації непростих завдань з організації освітнього процесу, важливості збереження життя і здоров’я учасників освітнього середовища «Безпека понад усе!» .

Традиційно, підвели підсумки 2021/2022 навчального року, який став чи не найбільшим викликом і що приніс  з собою проблеми з організації навчального процессу під час військового стану.

Директорка Кам’яномостівської гімназії, Коломієць Валентина Іванівна, ознайомила присутніх з питанням організації навчального процесу дистанційною формою навчання, продемонструвала зручні у використанні платформи, проаналізувала їх недоліки та переваги.

Директорка Степківського ліцею, Трегубчак Вікторія Олександрівна, детально ознайомила з питанням цивільного захисту в освітньому середовищі, аспектами формування документації, нормативно-правовим забезпеченням з даного питання,  видами небезпек та шляхами їх попередження. Надзвичайна ситуація може статися будь-де і будь-коли. Тому у закладі освіти необхідно вживати заходів для захисту працівників і дітей.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, Добровольська Наталія Григорівна,  ознайомила присутніх з інноваціями та особливостями  НУШ.  Звернула увагу на оцінювання та освітні програми НУШ

Заступник директора з навчально-виховної роботи Камяномостівського ліцею, Наталія Володимирівна, надала рекомендації з виховної роботи на 2022-2023 навчальний рік.

    У переддень  свята Дня знань, хочеться  щиро подякувати  вам,  дорогі наші освітяни,  за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Бажаємо вам  успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги і головне мирного неба.