З настанням осінньо-зимового періоду значно підвищується небезпека виникнення пожеж у побуті. З року в рік протягом жовтня-березня характер виникнення пожеж однотипний. Порушуються правила пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівальних приладів та експлуатації опалювальних печей, часте необережне поводження з вогнем, в тому числі при курінні.

Всі ми переживаємо скрутні часи, коли вартість послуг теплопостачання не кожному до снаги і як наслідок виринають альтернативні види обігріву, які, за звичай, використовуються з порушенням правил пожежної безпеки. Такий стан справ викликає особливу увагу! Тим паче з настанням холодної пори року - особливо пожежонебезпечної, коли громадяни тимчасово поліпшуючи свої побутові умови ризикують своїм життям і здоров’ям, ставлячи на другий план дотримання елементарних правил пожежної безпеки.

В зв’язку з вищевикладеним, Кам’яномостівська сільська рада

нагадує Вам:

- не допускайте використання для обігріву приміщень, несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів та газових кухонних плит;

- в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені таким чином, щоб уникнути перекидання, обмежте доступ до них дітей;

- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках;

- не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності;

- не допускайте застосування саморобних некаліброваних плавких вставок в запобіжниках електричного струму;

- тримайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях.

Діти віком від двох років здатні самостійно їх запалити. Ніколи не заохочуйте та не дозволяйте дітям бавитися зі сірниками і запальничками та вважати їх іграшками!

Виконуючи елементарні правила пожежної безпеки ви зможете зберегти

своє життя та майно!