Шановні мешканці громади, підприємці, керівники підприємств, установ та організацій.

З метою покращення стану довкілля, озеленення та благоустрою населених пунктів Кам’яномостівської територіальної громади закликаємо всіх приєднатися до  робіт із озеленення й благоустрою та внести свою частку у справу наведення чистоти і порядку наших сіл.

- поприбирайте під’їзди та двори від сміття, надану в користування земельну ділянку, прилеглу до будинку, магазину, частину вулиці, закріплені території.

- відновіть газони, наведіть  лад на дитячих майданчиках.

-  впорядкуйте могили рідних та близьких.

- приведіть  до належного естетичного та санітарного стану парки, сквери, меморіальні комплекси, пам’ятні знаки.

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожна людина!

Давайте ж разом будемо піклуватися про нашу громаду!