З метою приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, забезпечення стабільного водопостачання  та розглянувши звернення ФОП «Светлічна», щодо зміни тарифів на  послуги з водопостачання  та плановий розрахунок економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з наданням послуг з водопостачання та водовідведення  з 15.03.2023 року, згідно  п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  керуючись «Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня  2011 року №869 зі змінами, для стабілізації фінансового стану підприємства, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №390 від 30.07.2012 року «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово – комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»,  На виконання  рішення сесії сільської ради за № 35 від 28.03.2023 року «Про затвердження  та введення в дію з 01  квітня 2023 року нових тарифів на водопостачання, та норм споживання води на 1 людину на території селища Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області».

Затверджено нові тарифи на водопостачання  за 1 м. куб

по селищі Кам’яний Міст в розмірі  :

-  для населення                              - 23,52 грн

-  для юридичних осіб                    - 32,08 грн.