Щороку 8 травня Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення. Мільйони українців поклали життя заради перемоги над нацизмом і відновлення миру. Не менше зазнали поневірянь під час і після завершення війни, яка давалася взнаки впродовж наступних десятиліть і є відчутною до сьогодні.

Цьогоріч Україна другий рік поспіль відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами окупантів.

Українці борються щоденно від 2014 року і неодмінно переможуть, бо захищають рідну землю, своє право вільно обирати майбутнє. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних плит загиблим у Другій світовій війні, за участю сільського голови Олександра Ляхова, працівників освіти, культури та апарату Кам’яномостівської сільської ради вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни