Фото без опису

Питання, що може викликати іронію у більшості українців, які щоденно після нічного обстрілу відправляють близьким повідомлення «Ти як?». Однак насправді є базові правила, які допоможуть підтримувати «заряд» здоров’я, мов павербанк, – і про це восьма, остання, серія анімаційних роликів із циклу «Як перемогти стрес».

В умовах війни енергія потрібна не лише для того, щоб бути супергероями. Але й для того, щоб не впадати у пригнічені стани. Повноцінне харчування, сон, достатня кількість води, спілкування – дуже прості речі, які ми ігноруємо, але з них насправді починається наше здоров’я. На низькому заряді без цих речей мозок просто обмежує свою роботу – і звідси вже проблеми з пам’яттю, втрачена здатність критично мислити чи контролювати емоції.

Перша леді України Олена Зеленська радить переглянути увесь цикл роликів: кожен із них займає близько двох хвилин, але дає змістовне розуміння про природу стресу, як на нього реагує наш організм, а також пропонує техніки допомоги собі та близьким. Хіба 15-20 хвилин часу на перегляд не варті того, аби покращити своє ментальне здоров’я чи зрозуміти, як підтримати друга?

Чи не найважливіше завдання кожного з нас зараз – вберегти себе фізично і психологічно, бо тільки так ми можемо вистояти і здобути ту саму, омріяну перемогу.

Відео створені ГО «Безбар'єрність» спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?».