Виконавчий партнер Всеукраїнської програми ментального здоров’я ГО «Безбар'єрність» та International Medical Corps підписали Меморандум про взаєморозуміння – https://www.linkedin.com/.../urn:li:activity.../

🤝 Тепер дві організації мають намір синхронізувати свої дії заради забезпечення добробуту вразливих категорій населення України у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

📍ГО «Безбар'єрність» та Міжнародний Медичний Корпус планують напрацювати спільні пропозиції щодо вдосконалення системи надання послуг з ментального здоров’я та втілити рішення задля розширення рівня їх доступності.

💬 - Всеукраїнська програма ментального здоров’я – це багатошаровий національний проєкт, який щиро підтримують зокрема й авторитетні міжнародні організації. Всі мають розуміти, що ментальне здоров’я має не менше значення, ніж фізичне та впливає на всі сфери нашого життя. Тому участь та зусилля кожного важливі та вітаються, - заявила виконавча директорка ГО «Безбар'єрність», керівниця Координаційний центр КМУ / Mental Health UA Оксана Збітнєва.

ℹ️ Міжнародний Медичний Корпус - це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та впровадження програм допомоги та розвитку. Місія Міжнародного Медичного Корпусу полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою медичних заходів та пов’язаних з ними заходів, які зміцнюють незабезпечені громади в усьому світі.

Нагадаємо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська і має просту життєву назву «Ти як?».

#тиякФото без опису