☝️ Джерелом та резервуаром збудника сказу є усі теплокровні тварини, з яких найбільш небезпечні для інфікування людини  м’ясоїдні (дикі та домашні).

• Одним із головним інструментом боротьби із сказом є пероральна імунізація диких тварин, яка розпочинається восени.

☝️ У разі виявлення брикетів з вакциною, Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, просить їх не чіпати, не переміщати на інші місця та не руйнувати.

👉 Детальніше у спільній із європейським проєктом EU4SaferFood інфографіці - як виглядає вакцина і як здійснюється пероральна кампанія у період воєнного стану.