Фото без опису

 

Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна надасть мінеральні добрива на осінню посівну-2024 для 9,5 тис. українських агровиробників.

Допомога розрахована на фермерів з південних, центральних, західних та північно-західних областей, говориться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

  • мають в обробітку від 5 до 500 га у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій областях;
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Перевага надаватиметься господарствам, якими керують жінки (відповідно до даних з ДАР), а також тим агровиробникам, які раніше не отримували добрива в межах підтримки від Програми USAID АГРО.

Прийом заявок триватиме з 24 червня по 4 липня або до вичерпання обсягів допомоги. Кожен погоджений учасник отримає 1 тонну нітроамофоски.

Реєстрація на отримання допомоги відбудеться через Державний аграрний реєстр (ДАР) у розділі «Доступні програми» — «USAID АГРО_1 тонна Нітроамофоски (NPK), 2024 р.».

Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 9,5 тис. т добрив.