ПЕТИЦІЯ ПРО ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЇ

Головне питання внутрішньої політики - боротьба з надкритичною проблемою України - КОРУПЦІЄЮ, яка перешкоджає перемозі над Росією. Боротьба з нею стосується кожного громадянина і він має знати усі можливі засоби боротьби.

ТОМУ:

1. Громадяни України, які є джерелом влади і мають право обирати і контролювати своїх обранців (ст. 5 Конституції), вимагають від Верховної Ради негайно внести зміни у «Виборчий Кодекс України» про право виборців самостійно у будь-який час відкликати свої голоси від обраних ними партій/депутатів/мерів/президента, які заплямували себе корупційними діями або зв’язками з корупціонерами, та складання ними своїх повноважень в разі втрати більшості голосів своїх виборців.

2. Раді громади офіційно інформувати Верховну Раду щодо підтримки «Петиції» виборцями громади.

Голова ГО "За Демократичне Виборче Право" Микола Горбачов