Проекти рішень виконавчого комітету на  27  вересня 2024 року.

1.Про внесення змін до бюджету Кам'яномостівської сільської ради  на 20234 рік.

2. Про визначення відповідальної особи Кам’яномостівської сільської ради за внесення спортивних споруд електронний реєстр спортивних  споруд України.

3. Про надання погодження на вирубку дерев в селі Кримка вул. Центральна, 12 власником якого є Крецу Б.М.

4. Про надання погодження на вирубку дерев в селі Степківка по вул. Ювілейна.

5. Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Зелені Кошари, Урсула  Миколи  Олексійовича.

6. Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Кам’яний Міст,  Рибалко Дмитра Ігоровича.

7. Про надання матеріальної допомоги жителю  села  Кримка  Торканевському Олександру Валерійовичу.

8.Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Полтавка,  Кумарянського  Валерія  Івановича.

9. Про виділення коштів, з бюджету сільської ради на поховання  жителя  села  Кумарі, Мамчур Галині  Володимирівні.

10. Про надання матеріальної допомоги жителю селища  Кам’яний Міст, Димовій Зінаїді Акимівні.

11. Про надання матеріальної допомоги жителю селища  Кам’яний Міст, Фоміній Аллі Федорівні.

12. Про надання матеріальної допомоги жителю села  Кумарі, Івах  Валентині  Леонідівні

13. Про надання матеріальної допомоги жительці селища  Кам’яний Міст, Богачук  Людмилі  Яківні.

14. Про надання матеріальної допомоги жительці селища  Кам’яний Міст, Андрієвській  Світлані  Віталіївні.

Проекти рішень виконавчого комітету на  23  жовтня  2024 року.

1. Про внесення змін до бюджету Кам'яномостівської сільської ради  на 20234 рік.

2. Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна комунальної власності.

3. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна, житловому будинку.

4. Про  уточнення адреси.

5. Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Кам’яний Міст, Ганєва Юрія  Юрійовича.

6. Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Зелені Кошари,  Мавчан Василя Дмитровича.

7. Про  виділення  коштів,  з  бюджету  сільської  ради на  поховання  жителя  села  Кумарі,  Артеменка  Павла  Васильовича.