Оголошення

Дотримання суб’єктами господарювання, які здійснюють первинне виробництво риби, інших водних живих ресурсів вимог Закону України «Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них

Останнім часом багато говориться про переробку харчових продуктів, про вимоги впровадження НАССР на підприємствах, нові вимоги до маркування харчових продуктів і при цьому менше згадується первинне виробництво (збір врожаю, доїння, розведення тварин до моменту забою, полювання на тварин, рибальство та збір врожаю диких рослин). Хоч воно є не менш важливим у безпечності харчових продуктів протягом всього харчового ланцюга, оскільки деякі небезпечні фактори, що можуть з'явитися на стадії первинного виробництва, потім неможливо усунути.

15:04:38 29.11.2020

Аналіз регуляторного впливу про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік

1. Про встановлення ставок акцизного податку  з реалізованих суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Кам’яномостівської сільської ради на   2021 рік.

13:33:49 01.05.2020