Аналіз регуляторного впливу про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік

Дата: 01.05.2020 13:33

1. Про встановлення ставок акцизного податку  з реалізованих суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Кам’яномостівської сільської ради на   2021 рік.

2.Про затвердження ставок єдиного податку на території  Кам’яномостівської  сільської ради на 2021 рік.

3.Про встановлення на території  Кам’яномостівській сільської ради  транспортного податку на 2021 рік.

4.Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік  Код згідно з КОАТУУ  4825482200:4825482600: 4825483200.

5. Про встановлення  ставок податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на території Кам’яномостівської  сільської ради  на 2021 рік.