Надзвичайники продовжують агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення

Дата: 23.12.2021 15:03

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду та на передодні новорічних свят, через елементарне недотримання та нехтування правилами пожежної безпеки, при користуванні нагрівальними електро- та газовими приладами, а також при експлуатації пічного опалення збільшується кількість пожеж, травмування та загибель людей на них. Тож рятувальники разом з соціальними працівниками продовжують активну агітаційно-профілактичну роботу із запобігання новим випадкам таких пожеж.

В грудні місяці фахівці Первомайського районного управління ГУ ДСНС України у Миколаївської області та соціальні працівники Кам’яномостівської сільської ради пройшли з рейдами по населених пунктах громади. Громадянам було доведено правила пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення та електроприладів та вручено тематичні пам’ятки із застереженнями й рекомендаціями щодо недопущення пожеж в житловому секторі.