Чи говорити дитині про втрату тата або мами.
Коли родину з маленькою дитиною спіткало найстрашніше горе – втрата когось із батьків – родичі стикаються із особливою проблемою.
Як спілкуватися з військовими, які повернулись з фронту?
Ви міцно обіймаєте батька, брата чи сестру, вашу кохану людину, яка ще вчора ночувала в окопі під обстрілами. Чи думали ви, що скажете в цей момент? Про що запитаєте вдома? Як будете слухати численні історії або ж довгу тишу?
Як підтримати людину у стресі: два простих кроки
Важливо пам’ятати, що під дією стресу в людини вмикаються самообмеження. Вона може забувати про власний позитив, зациклюватися на негативних моментах, відчувати безсилля.
«Рівний-рівному»?
Що таке «Рівний-рівному»? Принцип, про який все частіше говорять стосовно відновлення військових, ефективно застосовує вітчизняна поліція.
Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: Не ігноруй нав'язливу думку, а опиши її
Нав’язливі думки бувають у всіх. Вони виникають нізвідки і ніби чіпляють нас на гачок, витісняючи все інше.
зустріч з Доктором Річардом Тедескі.
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA запрошує на відкриту зустріч з Доктором Річардом Тедескі.
Як слухати, щоб підтримати людину
Слухання – чи не найважливіша підтримка під час комунікації.
Із 1 до 7 серпня триватиме Всесвітній тиждень грудного вигодовування.
У метро, у бомбосховищах, на паркінгах, поміж двох стін під час повітряної тривоги. В автобусах, потягах, на кордонах із купою валіз. Попри безсоння й постійний стрес українські мами годують грудьми.
Виконавчий партнер Всеукраїнської програми ментального здоров’я ГО «Безбар'єрність»
Виконавчий партнер Всеукраїнської програми ментального здоров’я ГО «Безбар'єрність» та International Medical Corps підписали Меморандум про взаєморозуміння – https://www.linkedin.com/.../urn:li:activity.../
Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
Партнери Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» ГО «Громадський рух «Жіноча Сила України» пропонують військовослужбовцям та їхнім сім'ям впоратися з емоційними викликами та інформують, з ким і як взаємодіяти щодо соціальних питань.