Населення громади підтримує впровадження такого механізму як «Бюджет участі»

Дата: 22.10.2019 10:46
Кількість переглядів: 887

Фото без опису            Фото без опису        

Населення громади підтримує впровадження такого механізму як «Бюджет участі»

        Цього літа в Кам’яномостівській ОТГ відбулась низка заходів на тему «Бюджет участі». Їх метою було надати знання про процес організації бюджету участі в громаді, напрацювати навички з підготовки проектної заявки та об’єднати зусилля мешканців та мешканок громади до просування подальшої діяльності з впровадження даного механізму в громаді.

           Ці тренінги виявились наскільки цікавими і важливими для мешканців і мешканок громади, що вже в жовтні місяці до сільської ради надійшло звернення від мешканців громади, щодо можливості виділення коштів на «Бюджет участі» при формуванні бюджету Кам’яномостівської сільської ради на 2020 рік.


« повернутися до розділу «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ»

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь