З 10 листопада стартує голосування за проекти Бюджету участі Кам'яномостівської ОТГ

Дата: 07.11.2020 22:58

З 10 листопада 2021р. стартує голосування за проекти Бюджету участі Кам'яномостівської ОТГ.????????

В п'ятницю, 6 листопада, в залі засідань Кам’яномостівської сільської ради відбулось засідання Координаційного комітету громадського бюджету Кам?яномостівської ОТГ.

На розгляд комісії було подано 12 проектних заявок з чотирьох населених пунктів громади.

Відповідно до рішення Координаційної комітету до процесу голосування допущено усі проектні пропозиції. Проголосувати за проекти можна на онлайн-платформі https://kamyanomostivska.pb.org.ua/ або у пунктах супроводу голосування, які знаходяться у всіх бібліотеках та в сільській раді Кам’яномостівської громади.