Гарно та яскраво тепер виглядає будівля ????центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в селищі Кам’яний Міст.

Цілий день кипіла робота вихідного дня біля приміщення сільської ради, адже тут пофарбували фасад будівлі ЦНАПу у яскраві кольори.

Втомлені але задоволені роботою пізно ввечері розходились по домівках будівельники та сільський голова Олександр Ляхов. За його словами, всередині приміщення всі будівельні та ремонтні роботи завершені раніше, залишилося лише дочекатися нових меблів та комплектуючої техніки для повноцінної роботи центру та якісного надання адміністративних послуг населенню Кам’яномостівської громади.

Можна з впевненістю сказати, що вихідний день вдався!

Фото без опису      Фото без опису         Фото без опису                Фото без опису