ЗНОВУ ВИХІДНИЙ І ЗНОВУ В ГРОМАДІ КИПИТЬ РОБОТА.

Сьогодні, 11 червня,  за активного сприяння Кам’яномостівського сільського голови Олександра Ляхова, в селищі  Кам’яний Міст  кипіла робота по встановленню спортивного комплексу  Workout (варкаут).

Workout – це популярний спортивний напрямок із застосуванням тренувального обладнання на  спортивних майданчиках. Даний комплекс – це  гарне доповнення до  вуличних тренажерів, які були встановлені торік.

Тут, на спортмайданчику, буде зростати міцна, здорова наша молодь, яка завжди зможе захистити нашу державу.

Висловлюємо щирі слова подяки небайдужим жителям селища Кам’яний Міст  хто долучився   до цієї доброї справи та плідно попрацював незважаючи на вихідний день.

Сільський голова  вдячний всім за розуміння, підтримку, плідну роботу на благо розвитку Кам’яномостівської  громади.

Чекаємо наступних вихідних, щоб продовжити працювати…