В Кам’яномостівській територіальній громаді відсвяткували День медичного працівника.

18 червня в Катеринківському сільському клубі зібралися представники медичної сфери з усіх куточків нашої громади та району: лікарі та медичні сестри амбулаторій загальної практики сімейної медицини, завідуючі та працівники фельдшерсько-акушерських пунктів і пунктів здоров'я.

В Україні зросли штрафи за спалювання сухої трави

17.03.2021 року набрав чинності Закон України № 1259 від 19.02.2021 року "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту лісів, запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, на торфовищах та землях інших категорій".

Розпочалося голосування за проєкт громади у конкурсі "Наша громада"

Розпочався другий етап конкурсу "Наша громада" - інтернет-голосування. Телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) дають старт першому етапу голосування у конкурсі “Наша громада”.