Тренінг "Бюджетні процеси в об'єднаних громадах.Бюджет участі"

Дата: 16.06.2017 11:24

15 червня 2017 року в приміщенні Кам’яномостівської ЗОШ І-ІІІ ст. представники сільської ради та актив Кам’яномостівської сільської ради взяли участь у роботі тренінгу " Бюджетні процеси в об’єднаних громадах. Бюджет участі» за участі Благодійного фонду «Ласка, який проходив у рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Тренер Олександр Солонтай, експерт Інституту Політичної Освіти на протязі дня розповідав учасникам тренінгу про Бюджетний процес на місцевому рівні, участь депутата у бюджетному процесі та результати реформи децентралізації у бюджетному процесі. Олександр Солонтай: «Бюджет Участі - це можливість громади реалізувати власні соціальні проекти за бюджетні кошти» та наголосив «До виконання проекту варто залучати широке коло громадськості! Якісне виконання проекту сприяє формуванню СВІДОМОЇ та ВІДПОВІДАЛЬНОЇ громади!».