Відкрито дитячу наукову лабораторію, стоматологічний кабінет та залу засідань

Побудувати економічно сильну Україну можна лише завдяки стратегії розвитку на державному та місцевому рівнях .  Головним досягнення останніх років є реформа децентралізації ініційована президентом України Петром Порошенко.

Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України»

З нагоди 75-річчя визволення України від фашистських загарбників у нашій країні проходить Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». 26 березня 2019 року, на території Кам'яномостівської ОТГ в селі Кримка, Первомайський район перейняв естафету від Вознесенського району. Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі Сходу на Захід.            Майже протягом місяця символи великої Перемоги передаються від району до району Миколаївської області. Естафета вже пройшла територією Казанківського, Новобузького, Баштанського районів.

Зустріч  представників громади з ландшафтними дизайнерами щодо створення громадського простору на острові на річці Кодима в селі Кримка.

Зустріч представників громади з ландшафтними дизайнерами щодо створення громадського простору на острові на річці Кодима в селі Кримка.

Минулого тижня в Кам'яномостівській сільській раді в рамках Програми місцевого економічного розвитку Кам'яномостівської ОТГ, відбулася робоча зустріч представників громади з Програмним спеціалістом DOBRE Наталею Алексієнко та фахівцями з ландшафтного дизайну Юлією Огаренко і Богданом Синько.

Зворушливо вшанували учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

Минають дні, ідуть роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в Афгані, Сомалі, Анголі, В’єтнамі, хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишились біллю у серці та назавжди закарбувались в пам’яті. І саме ця пам'ять щороку, у лютневі дні, збирає всіх разом, щоб вшанувати воїнів-інтернаціоналістів та згадати тих, хто не повернувся з війни.