Публічні форуми «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами»

Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) запрошує Вас до участі у публічних форумах «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами», які пройдуть у січні - лютому 2020 року на національному та регіональному рівнях. У співпраці з ВГО «Інститут «Республіка», Центром політико-правових реформ, Мережею UPLAN, Громадською спілкою «Реанімаційний Пакет Реформ» НДІ проведе форуми у п’яти містах: Рівне, Ужгород,Одеса, Харків, Краматорськ, і до участі в них запрошуються представники з усіх областей України.       Метою форумів є сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами щодо конституційного процесу в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян щодо конституційної реформи та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем. Для участі у форумах запрошуються громадяни, представники місцевих осередків політичних партій, народні депутати України та депутати місцевих рад, громадські активісти, експерти, журналісти та інші активні представники громад.             Більше інформації про форуми - у додатку до цього листа.                  Додаток.   З повагою, Людмила Красницька Регіональна координаторка програми "Жінки-Лідерки"

Основні правила поведінки при користуванні піротехнічними засобами

Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Іноді ці вогні не встигають згаснути і падають на дахи будинків та підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих чи в руках самих підпалювачів.