ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром Новорічні свята. Наші оселі прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим нагадуємо головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Подарунки до Дня Святого Миколая

Наша Кам’яномостівська об’єднана територіальна громада сьогодні намагається впевнено крокувати у ногу із часом, заявляючи про себе хорошими справами, розвитком інфраструктури, покращенням благоустрою, бажанням по-новому жити і працювати. Не забуваємо  ми про добрі і  гарні традиції та свята рідного краю. Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Вірусний гепатит А

За останній місяць в м. Первомайськ спостерігається підвищення захворюваності на вірусний гепатит А.