Зворушливо вшанували учасників бойових дій на території інших держав та відзначили 30-ту річницю виведення військ з Афганістану.

Минають дні, ідуть роки, але для кожного, хто пройшов важкими дорогами війни в Афгані, Сомалі, Анголі, В’єтнамі, хто не раз зазирав в обличчя смерті, втрачав друзів, ті події залишились біллю у серці та назавжди закарбувались в пам’яті. І саме ця пам'ять щороку, у лютневі дні, збирає всіх разом, щоб вшанувати воїнів-інтернаціоналістів та згадати тих, хто не повернувся з війни.

Завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ  та звіт сільського голови .

Завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ та звіт сільського голови .

14 грудня в селі Кам'яний Міст відбувся завершальний етап обговорення серед населення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 роки та звіт сільського голови про виконання робіт, які були проведені у 2017 – 2018р.

ЗВІТ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ КАМ'ЯНОМОСТІВСЬКОЇ ОТГ В СЕЛІ КРИМКА

13 грудня,   відбулися загальні збори  мешканців  села  Кримка  з приводу звіту голови  Кам’яномостівської сільської ради Олександра Ляхова про пророблену роботу за 2017-2018 роки та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 рр .  В обговорені взяли участь депутати, староста  та всі небайдужі мешканці села .

Звіт сільського голови  та обговорення Перспективного плану розвитку Кам'яномостівської ОТГ в селі Катеринка

Звіт сільського голови та обговорення Перспективного плану розвитку Кам'яномостівської ОТГ в селі Катеринка

Село Катерика  стало   наступним населеним пунктом, у якому , 12 грудня відбулися збори громадян з приводу звіту голови сільської ради  за 2017 - 2018 р. та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019 -2021 р.

11 грудня в  селищі Кам’яний Міст, відбулися збори громадян з приводу звіту голови сільської ради  про пророблену роботу  за  2017-2018 роки та обговорення Перспективного плану розвитку Кам’яномостівської ОТГ на 2019-2021 рр.

Наших «Мадагаскарівців» знає вся Україна!

20 жовтня 2018 року місто Умань зустрічало хореографічний колектив «Мадагаскар» Кам’яномостівської територіальної громади ласкавою погодою золотої осені. В гостях, на 10 Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна», склалася дуже урочиста та хвилююча атмосфера. Колективи з різних кутків України заповнили Уманський міський будинок культури. Емоції переповнювали учасників фестивалю. Номер за номером на сцену виходили колективи з Одеси, Києва, Харкова, Херсона, Запоріжжя, Дніпра та інших міст. І ось прийшла черга виходу на сцену колективу «Мадагаскар». 10-ти хвилинний виступ пролетів на одному диханні. Овації публіки були настільки гучними, що заглушили  навіть музичний супровід. Залишалось чекати підсумків журі.

ВШАНУВАЛИ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

1 жовтня в усіх селах Кам’яномостівської громади відбулися урочистості приурочені Міжнародному Дню людей похилого віку та Дню ветеранів.

Відкриття сільського клубу в селі Кам'яний Міст та проведення першого щорічного фестивалю "Смарагди рідного краю"

Село Кам’яний Міст -  мальовниче та затишне село де живуть  творчі, талановиті, гаразді на гумор люди, які  уміють і працювати, і відпочивати.  Згадуються  далекі роки ,  коли тут,  в сільському клубі завжди вирувало життя, збагачувалися традиції, які передавалися з покоління в покоління. На всю округу славився духовий оркестр, хор ланка, творили вокально-інструментальні колективи.